سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی کارآفرینی
منوی اصلی

   خلاصــه خبـــر    اخبار شاخه ی فنی و حرفه ای و کاردانش

اخبار شاخه ی فنی و حرفه ای و کاردانش
 
به اطلاع  هنرآموزان محترم میرساند نظر به این كه تولید محتوای دوره های آموزشی:
1-الزامات محیط كار با كد 99505763
2- ارتباط موثر با كد 99505762
3- كار و كار آفرینی با كد 99505699
انجام شده و این دوره ها آماده اجرا  می باشد، در رابطه با ثبت نام و حضور هنرآموزان محترم در دورهای فوق نکات زیر مد نظر همکاران گرامی قرار گیرد:
1- با توجه به این كه تاكنون ثبت نام توسط فراگیر انجام می شده است، پس از این، ثبت نام در سامانه توسط كارشناس منطقه صورت می پذیرد، لذاهمکاران محترم جهت ثبت نام در این دوره  یا دوره ها به اداره محل خدمت خود مراجعه نمایند.
توجه : افرادی كه تا كنون ثبت نام نموده اند در صورتی كه ابلاغ تدریس دوره را دارند در دوره شرکت نمایند.
2- با توجه به سهمیه ی مشخص شده از سوی وزارت متبوع، فقط افرادی در دوره شركت نمایند  كه ابلاغ تدریس دوره های فوق الذكر را داشته باشند.
3-با توجه به اینكه هنوز كد رشته های تدریس آن دوره ها در سامانه LTMS  مشخص نیست، در حال حاضر هیچ شرطی در شناسنامه دوره ها نمی باشد. لذا امکان ثبت نام همکاران وجود دارد. بدیهی است بعد از آنكه كد رشته تدریس در سامانه ایجاد شد، افراد ثبت نام شده با شناسنامه دوره، مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در صورت نداشتن ابلاغ مربوطه از دوره حذف میگردند.
4-با توجه به اینكه اجرای دوره ها بصورت الكترونیكی خواهد بود ؛هنرآموزان محترم از طریق لینك ایجاد شده در قسمت " دوره های ثبت نام شده" باید در فرآیند آموزش قرار گیرند، زیر ا  صرف نمره ی پایانی ملاك نخواهد بود.
5-زمان شروع دوره متعاقبادر سامانه LTMSقسمت اطلاعیه ها اعلام خواهد شد.